RN216-0.8-02-27M
Schaffner*RN216-0.8-02-27M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.8A, 27mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
815802-SF
Item number:
RN 216-0.8-02-27M
Voltage:300 VAC
Current:0.8 A
Resistance:370 mOhm
Inductance:27 mH