RN214-4-02-1M5
Schaffner*RN214-4-02-1M5 RN Common Mode Choke 300VAC, 4A, 1.5mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816559-SF
Item number:
RN 214-4-02-1M5
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:4 A
Resistance:34 mOhm
Inductance:1.5 mH