RN214-1-02-15M
Schaffner*RN214-1-02-15M RN Common Mode Choke 300VAC, 1A, 15mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816554-SF
Item number:
RN 214-1-02-15M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:1 A
Resistance:370 mOhm
Inductance:15 mH