RN214-0.5-02-56M
Schaffner*RN214-0.5-02-56M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 56mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816550-SF
Item number:
RN 214-0.5-02-56M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:1700 mOhm
Inductance:56 mH