RN212-3.6-02-0M4
Schaffner*RN212-3.6-02-0M4 RN Common Mode Choke 300VAC,3.6A, 0.4mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
815701-SF
Item number:
RN 212-3.6-02-0M4
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:3.6 A
Resistance:27 mOhm
Inductance:0.4 mH