RN212-2-02-1M8
Schaffner*RN212-2-02-1M8 RN Common Mode Choke 300VAC, 2A, 1.8mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816547-SF
Item number:
RN 212-2-02-1M8
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:2 A
Resistance:74 mOhm
Inductance:1.8 mH