RN212-1.2-02-6M8
Schaffner*RN212-1.2-02-6M8 RN Common Mode Choke 300VAC, 1.2A, 6.8mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816545-SF
Item number:
RN 212-1.2-02-6M8
In Stock.
Add to Favorites
Series:RN212
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:1.2 A
Resistance:250 mOhm
Inductance:6.8 mH