RN212-0.8-02-10M
Schaffner*RN212-0.8-02-10M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.8A, 10mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816544-SF
Item number:
RN 212-0.8-02-10M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:0.8 A
Resistance:380 mOhm
Inductance:10 mH