RN212-0.4-02-39M
Schaffner*RN212-0.4-02-39M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.4A, 39mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
815697-SF
Item number:
RN 212-0.4-02-39M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:0.4 A
Resistance:1500 mOhm
Inductance:39 mH