RN204-2-02-1M1
Schaffner*RN204-2-02-1M1 RN Common Mode Choke 300VAC, 2A, 1.1mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
815691-SF
Item number:
RN 204-2-02-1M1
Voltage:300 VAC
Current:2 A
Resistance:57 mOhm
Inductance:1.1 mH