RN202-2-02-1M1
Schaffner*RN202-2-02-1M1 RN Common Mode Choke 300VAC, 2A, 1.1mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816541-SF
Item number:
RN 202-2-02-1M1
In Stock.
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN202
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:2 A
Resistance:70 mOhm
Inductance:1.1 mH