RN202-0.3-02-22M
Schaffner*RN202-0.3-02-22M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.3A, 22mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
815931-SF
Item number:
RN 202-0.3-02-22M
Voltage:300 VAC
Current:0.3 A
Resistance:1300 mOhm
Inductance:22 mH