RN152-8-02-2M7
Schaffner*RN152-8-02-2M7 RN Common Mode Choke 300VAC, 8A, 2.7mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816536-SF
Item number:
RN 152-8-02-2M7
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN152
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:8 A
Resistance:22 mOhm
Inductance:2.7 mH