RN152-4-02-6M8
Schaffner*RN152-4-02-6M8 RN Common Mode Choke 300VAC, 4A, 6.8mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816534-SF
Item number:
RN 152-4-02-6M8
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:4 A
Resistance:87 mOhm
Inductance:6.8 mH