RN152-2-02-18M
Schaffner*RN152-2-02-18M RN Common Mode Choke 300VAC, 2A, 18mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816533-SF
Item number:
RN 152-2-02-18M
In Stock.
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN152
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:2 A
Resistance:450 mOhm
Inductance:18 mH