RN152-1-02-68M
Schaffner*RN152-1-02-68M RN Common Mode Choke 300VAC, 1A, 68mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816532-SF
Item number:
RN 152-1-02-68M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:1 A
Resistance:1300 mOhm
Inductance:68 mH