RN143-6-02-1M8
Schaffner*RN143-6-02-1M8 RN Common Mode Choke 300VAC, 6A, 1.8mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816530-SF
Item number:
RN 143-6-02-1M8
Voltage:300 VAC
Current:6 A
Resistance:20 mOhm
Inductance:1.8 mH