RN143-2-02-10M
Schaffner*RN143-2-02-10M RN Common Mode Choke 300VAC, 2A, 10mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816528-SF
Item number:
RN 143-2-02-10M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:2 A
Resistance:240 mOhm
Inductance:10 mH