RN143-1-02-47M
Schaffner*RN143-1-02-47M RN Common Mode Choke 300VAC, 1A, 47mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816527-SF
Item number:
RN 143-1-02-47M
Voltage:300 VAC
Current:1 A
Resistance:890 mOhm
Inductance:47 mH