RN143-0.5-02-100M
Schaffner*RN143-0.5-02-100M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 100mH, Horizont
Manufacturer Item No.:
816526-SF
Item number:
RN 143-0.5-02-100M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN143
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:2900 mOhm
Inductance:100 mH