RN142-6-02-1M8
Schaffner*RN142-6-02-1M8 RN Common Mode Choke 300VAC, 6A, 1.8mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816525-SF
Item number:
RN 142-6-02-1M8
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:6 A
Resistance:20 mOhm
Inductance:1.8 mH