RN122-3-02-4M5
Schaffner*RN122-3-02-4M5 RN Common Mode Choke 300VAC, 3A, 4.5mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816517-SF
Item number:
RN 122-3-02-4M5
Voltage:300 VAC
Current:3 A
Resistance:80 mOhm
Inductance:4.5 mH