RN122-2-02-6M8
Schaffner*RN122-2-02-6M8 RN Common Mode Choke 300VAC, 2A, 6.8mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816515-SF
Item number:
RN 122-2-02-6M8
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
Voltage:300 VAC
Current:2 A
Resistance:156 mOhm
Inductance:6.8 mH