RN116-2-02-2M2
Schaffner*RN116-2-02-2M2 RN Common Mode Choke 300VAC, 2A, 2.2mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
815709-SF
Item number:
RN 116-2-02-2M2
Voltage:300 VAC
Current:2 A
Resistance:66 mOhm
Inductance:2.2 mH