RN116-1.5-02-10M
Schaffner*RN116-1.5-02-10M RN Common Mode Choke 300VAC, 1.5A, 10mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
815800-SF
Item number:
RN 116-1.5-02-10M
Voltage:300 VAC
Current:1.5 A
Resistance:148 mOhm
Inductance:10 mH