RN116-1.3-02-6M8
Schaffner*RN116-1.3-02-6M8 RN Common Mode Choke 300VAC,1.3A, 6.8mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
815799-SF
Item number:
RN 116-1.3-02-6M8
Voltage:300 VAC
Current:1.3 A
Resistance:140 mOhm
Inductance:6.8 mH