RN116-1-02-15M
Schaffner*RN116-1-02-15M RN Common Mode Choke 300VAC, 1A, 15mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
815706-SF
Item number:
RN 116-1-02-15M
Voltage:300 VAC
Current:1 A
Resistance:260 mOhm
Inductance:15 mH