RN116-0.5-02-39M
Schaffner*RN116-0.5-02-39M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 39mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
815704-SF
Item number:
RN 116-0.5-02-39M
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:920 mOhm
Inductance:39 mH