RN114-2.5-02-3M3
Schaffner*RN114-2.5-02-3M3 RN Common Mode Choke 300VAC, 2.5A, 3.3mH, Horizont
Manufacturer Item No.:
816503-SF
Item number:
RN 114-2.5-02-3M3
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:2.5 A
Resistance:72 mOhm
Inductance:3.3 mH