RN114-1.2-02-10M
Schaffner*RN114-1.2-02-10M RN Common Mode Choke 300VAC, 1.2A, 10mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
816500-SF
Item number:
RN 114-1.2-02-10M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:1.2 A
Resistance:195 mOhm
Inductance:10 mH