RN114-0.8-02-27M
Schaffner*RN114-0.8-02-27M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.8A, 27mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
816499-SF
Item number:
RN 114-0.8-02-27M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:0.8 A
Resistance:500 mOhm
Inductance:27 mH