RN114-0.3-02-47M
Schaffner*RN114-0.3-02-47M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.3A, 47mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
816497-SF
Item number:
RN 114-0.3-02-47M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN114
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:0.3 A
Resistance:1700 mOhm
Inductance:47 mH