RN112-2-02-1M8
Schaffner*RN112-2-02-1M8 RN Common Mode Choke 300VAC, 2A, 1.8mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816495-SF
Item number:
RN 112-2-02-1M8
Voltage:300 VAC
Current:2 A
Resistance:74 mOhm
Inductance:1.8 mH