RN112-1.2-02-6M8
Schaffner*RN112-1.2-02-6M8 RN Common Mode Choke 300VAC, 1.2A, 6.8mH, Horizont
Manufacturer Item No.:
816493-SF
Item number:
RN 112-1.2-02-6M8
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:1.2 A
Resistance:250 mOhm
Inductance:6.8 mH