RN112-0.6-02-15M
Schaffner*RN112-0.6-02-15M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.6A, 15mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
816490-SF
Item number:
RN 112-0.6-02-15M
Orderable, delivery time approx. 20 weeks
Voltage:300 VAC
Current:0.6 A
Resistance:490 mOhm
Inductance:15 mH