RN112-0.5-02-27M
Schaffner*RN112-0.5-02-27M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 27mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
816489-SF
Item number:
RN 112-0.5-02-27M
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:1200 mOhm
Inductance:27 mH