RN112-0.5-02-18M
Schaffner*RN112-0.5-02-18M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 18mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
815694-SF
Item number:
RN 112-0.5-02-18M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:1100 mOhm
Inductance:18 mH