RN112-0.5-02-15M
Schaffner*RN112-0.5-02-15M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 15mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
815788-SF
Item number:
RN 112-0.5-02-15M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:700 mOhm
Inductance:15 mH