RN112-0.4-02-27M
Schaffner*RN112-0.4-02-27M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.4A, 27mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
815693-SF
Item number:
RN 112-0.4-02-27M
In Stock.
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN112
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:0.4 A
Resistance:1400 mOhm
Inductance:27 mH