RN102-2-02-1M1
Schaffner*RN102-2-02-1M1 RN Common Mode Choke 300VAC, 2A, 1.1mH, Horizontal
Manufacturer Item No.:
816488-SF
Item number:
RN 102-2-02-1M1
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:2 A
Resistance:70 mOhm
Inductance:1.1 mH