RN102-0.3-02-12M
Schaffner*RN102-0.3-02-12M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.3A, 12mH, Horizonta
Manufacturer Item No.:
816484-SF
Item number:
RN 102-0.3-02-12M
In Stock.
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN102
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:0.3 A
Resistance:1100 mOhm
Inductance:12 mH