FN9280-10-06
Schaffner*FN 9280-10-06 IEC Power Entry Module, Single Stage Filter 250VAC
Manufacturer Item No.:
812339-SF
Item number:
FN 9280-10-06
from 1 pieces
46,86 € / 1 pieces
from 5 pieces
36,05 € / 1 pieces
from 10 pieces
31,24 € / 1 pieces
from 40 pieces
23,43 € / 1 pieces
from 200 pieces
22,73 € / 1 pieces
from 400 pieces
22,02 € / 1 pieces
from 800 pieces
21,32 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN9280 |
|---|---|
| Application Type: | (Portable) electronic equipment and Test & Measurement |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 10 A |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | yes |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Performance Level: | high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 106 g |
| Gross weight: | 193 g |