FN7660-32-M4
Schaffner*FN 7660-32-M4 Durchführungsfilter Feed Through Filter 130VDC/130VAC, 32A, 10nF, 70nH
Manufacturer Item No.:
801803-SF
Item number:
FN 7660-32-M4
from 10 pieces
92,92 € / 1 pieces
from 50 pieces
90,13 € / 1 pieces
from 100 pieces
87,34 € / 1 pieces
from 200 pieces
84,56 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN7660 |
|---|---|
| Application Type: | Computer server and medical equipment |
| Voltage: | 130 VAC |
| Current: | 32 A |
| Capacitance: | 10 nF |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 70 g |
| Gross weight: | 88 g |