FN7612-100-M8
Schaffner*FN 7612-100-M8 Feed Through Filter 300VAC, 100A, 1000nF, 124nH
Manufacturer Item No.:
801867-SF
Item number:
FN 7612-100-M8
from 1 pieces
436,56 € / 1 pieces
from 5 pieces
218,28 € / 1 pieces
from 50 pieces
174,62 € / 1 pieces
from 100 pieces
163,71 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN7612 |
|---|---|
| Application Type: | Computer server and medical equipment |
| Voltage: | 300 VAC |
| Current: | 100 A |
| Capacitance: | 1000 nF |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 700 g |
| Gross weight: | 824 g |