FN7563-200-M10
Schaffner*FN 7563-200-M10 Feed Through Filter 130VDC/130VAC, 200A, 4700nF
Manufacturer Item No.:
801786-SF
Item number:
FN 7563-200-M10
from 10 pieces
116,96 € / 1 pieces
from 25 pieces
113,45 € / 1 pieces
from 50 pieces
109,94 € / 1 pieces
from 100 pieces
106,43 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN7563 |
|---|---|
| Application Type: | Computer server and medical equipment |
| Voltage: | 130 VAC |
| Current: | 200 A |
| Capacitance: | 4700 nF |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 490 g |
| Gross weight: | 800 g |