FN7562-200-M10
Schaffner*FN 7562-200-M10 Feed Through Filter 130VDC/130VAC, 200A, 1000nF
Manufacturer Item No.:
801407-SF
Item number:
FN 7562-200-M10
from 10 pieces
97,63 € / 1 pieces
from 50 pieces
94,70 € / 1 pieces
from 100 pieces
91,77 € / 1 pieces
from 200 pieces
88,84 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN7562 |
|---|---|
| Application Type: | Computer server and medical equipment |
| Voltage: | 130 VAC |
| Current: | 200 A |
| Capacitance: | 1000 nF |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 268 g |
| Gross weight: | 299 g |