FN7562-100-M8
Schaffner*FN 7562-100-M8 Feed Through Filter 130VDC/130VAC, 100A, 470nF
Manufacturer Item No.:
801428-SF
Item number:
FN 7562-100-M8
from 10 pieces
87,63 € / 1 pieces
from 50 pieces
85,00 € / 1 pieces
from 100 pieces
82,37 € / 1 pieces
from 200 pieces
79,74 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN7562 |
|---|---|
| Application Type: | Computer server and medical equipment |
| Voltage: | 130 VAC |
| Current: | 100 A |
| Capacitance: | 470 nF |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 145 g |
| Gross weight: | 176 g |