FN7561-200-M10
Schaffner*FN 7561-200-M10 Feed Through Filter 130VDC/130VAC, 200A, 470nF
Manufacturer Item No.:
801828-SF
Item number:
FN 7561-200-M10
from 10 pieces
89,17 € / 1 pieces
from 50 pieces
86,49 € / 1 pieces
from 100 pieces
83,82 € / 1 pieces
from 200 pieces
81,14 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN7561 |
|---|---|
| Application Type: | Computer server and medical equipment |
| Voltage: | 130 VAC |
| Current: | 200 A |
| Capacitance: | 470 nF |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 207 g |
| Gross weight: | 238 g |