FN7561-100-M8
Schaffner*FN 7561-100-M8 Feed Through Filter 130VDC/130VAC, 100A, 100nF
Manufacturer Item No.:
801419-SF
Item number:
FN 7561-100-M8
from 10 pieces
79,95 € / 1 pieces
from 50 pieces
77,55 € / 1 pieces
from 100 pieces
75,15 € / 1 pieces
from 200 pieces
72,75 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN7561 |
|---|---|
| Application Type: | Computer server and medical equipment |
| Voltage: | 130 VAC |
| Current: | 100 A |
| Capacitance: | 100 nF |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 145 g |
| Gross weight: | 176 g |