FN422-2.5-13
Schaffner*FN 422-2,5-13 Compact Easy Mount Filter, 2.5A, <3.5mA
Manufacturer Item No.:
800199-SF
Item number:
FN 422-2.5-13
from 5 pieces
28,90 € / 1 pieces
from 10 pieces
22,23 € / 1 pieces
from 20 pieces
19,27 € / 1 pieces
from 100 pieces
17,00 € / 1 pieces
from 200 pieces
14,45 € / 1 pieces
from 1000 pieces
14,02 € / 1 pieces
from 2000 pieces
13,58 € / 1 pieces
from 4000 pieces
13,15 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN422 |
|---|---|
| Application Type: | Electrical and electronic equipment |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 2.5 A |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | yes |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Performance Level: | high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 70 g |
| Gross weight: | 76 g |